Erzene Mah. 16. Sok. No:3/A Bornova - İzmir +90 530 683 26 16 Pzts-Cmts: 09.00/18.30

Stüdyo Ses Yalıtımı - İzmir Akustik Sünger

    Şu anda buradasınız
  • Anasayfa
  • Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo ses yalıtımı; Stüdyo ses izolasyonu müzik yayını ile uğraşan mesleklerde genellikle birbirlerine yakın bulunan odalarda aynı anda farklı yayınlar yapılabilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Aynı anda gerçekleşen seslendirme çalışmaları sırasında ortaya çıkan yüksek seslerin diğer çekim yapan alanı kötü etkilememesi amacı ile yalıtım yapılması zorunlu hale gelmektedir. Aksi takdirde tek seferde ancak bir çekim yapılabilir, bu durum da yayıncılık sektörünü sekteye uğratmaktadır.

İzmir’de ses izolasyon firması olarak yayıncılık piyasasında bu tür sorunları gidermek amacıyla yaptığımız çalışmalar ile stüdyo ses izolasyonunu profesyonel kadromuz ve kaliteli ürün ve ekipmanlarımız ile uzun senelerdir gerçekleştirmekteyiz.

Ses izolasyonu ve izolasyonunun öncelikli amacı birbirine yakın farklı odalardaki seslerin birbirine karışmasının önüne geçmektir. Odaların özellikle iç duvarların kaliteli malzemeler ile ses geçirmez hale getirmek sizlere ferah bir çalışma alanı sunacaktır.

Bir diğer önemli nokta ise ses izolasyonu en iyi ölçüde yapılmış olan bir kayıt odası oluşturmaktır. Bu yapılanlar ile beraber farklı stüdyolarda aynı anda kayıt edebilme olanağı garanti altına alınmış olur.

Ege Bölgesinde ses yalıtım firması olarak uzun yıllardır sektörde ses yalıtımında önemli ölçüde kaliteli ürünleri profesyonel kadrosuyla beraber istediğiniz şekilde gerçekleştirmektedir.

Sohbete Başla
???? Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?