Adalet Mah. Manas Bulvarı No:12/2 Bayraklı-İZMİR +90 232 332 3123 Pzts-Cmts: 09.00/18.30

Hakkımızda - İzmir Akustik Sünger

    Şu anda buradasınız
  • Anasayfa
  • Hakkımızda

İZMİR AKUSTİK SÜNGER

HAKKIMIZDA

Türkiye’de ilk yerli akustik panel imalatı yapan bir firma olup, ahşap işleriyle birlikte 1968 yılında hizmet vermeye başladık. 2019 Yılı itibariyle de İzmir Merkezli çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

HEMEN ARAYIN! +90 (530) 683 26 16

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Ses yalıtımı ve ses akustiği, ses basıncının azaltılması ve belirli bir sese göre azaltmak için yapılan işlemlerin bütünüdür. Genel olarak ses kirliliğinin yani gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek için yapılmaktadır.

Onlarca çeşit ses yalıtım malzemesi çeşidi bulunmaktadır. Uygulamanın yapılacağı alana ve sesin desibeline göre uygun malzemeler kullanılmaktadır. Akustik süngerler, bariyerli süngerler, akustik paneller, akustik kabinler, seperatörler vb. Bunların detaylı anlatımları sitemizde yayınlanmıştır. Daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Akustik sünger fiyatları malzemelerin kalınlık yoğunluk, ham maddesi, rengi ve ebadına göre belirlenmektedir. Firma olarak en kaliteli akustik süngerleri kullandığımızın garantisini veriyoruz.

Akustik süngerler ses emici özelliği olan ürünlerdir. Akustik süngerler yankı yalıtımını sağlamaktadırlar. Ortam akustiği düzenlemelerinde kullanılmaktadır. Ses yalıtımına katkı sağlarlar ancak kes kesici özellikte olmadığı için yüksek performans beklenilemez.! Bundan dolayı ses geçişlerini kesmek ve engellemek için ses kesici özelliği olan malzemeler ile birlikte uygulanmaktadır.

Yan komşu dairelerden gelen sesleri engellemek için bitişik duvarlarda ses yalıtım malzemeleri kullanılarak  %90 dolayında yüksek ses kesim performansı sağlanmaktadır.

Sohbete Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?