Adalet Mah. Manas Bulvarı No:12/2 Bayraklı-İZMİR +90 232 332 3123 Pzts-Cmts: 09.00/18.30

Ses Kayıt Odası Yalıtımı - İzmir Akustik Sünger

    Şu anda buradasınız
  • Anasayfa
  • Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Ses kayıt odası izolasyonu; ses kayıt odaları ve ses kayıt stüdyolarında akustik ses düzenlenmesi en önemli etkendir. Ses düzenlenmesi adı altında yankı ve eko önleme kurulmaktadır bu şekilde akustik süngerler ses emici özellikleriyle mekânlarınız da ses izolasyonu sağlanmaktadır.

Akustik süngerlerin özelliği yanmaz olmalarıdır. Uygulamalarımızda kullandığımız yanmaz özellikli piramit sünger ürünleri ses kayıt odalarında kullanarak eko ve yankıyı engelleyip ses emilimi en aza indiririz.

Ses izolasyonunun en önemli amacı gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkenleri azaltmak için alınacak tedbirleri kapsamaktadır. Gayet uygun farklı frekans değerlerine sahip olan ve özellikle zamana nazaran değişken olan istenmeyen ses kirliliği gürültü olarak adlandırılmaktadır.

Müzikle ilgili mekânların akustiği, konuyla ilgili mekânlarda hemen hemen sadece konser salonları düşünülerek ele alınmış ve sadece çoğunluğu büyük iç mekânlarda bulunması gerekli olan akustik özelliklere başvurulmuştur.

Sohbete Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?