Erzene Mah. 16. Sok. No:3/A Bornova - İzmir +90 530 683 26 16 Pzts-Cmts: 09.00/18.30

Ofis Ses Yalıtımı - İzmir Akustik Sünger

    Şu anda buradasınız
  • Anasayfa
  • Ofis Ses Yalıtımı

Ofis; işyeri ses izolasyonu; Uygun ofis ses yalıtımı olmadığı zaman, çalışanlar odaklanma problemi ile sıkça karşılaşmaktadırlar. Günümüz yeni modern ofislerde, çalışan bireylerin daha kolay bir şekilde etkileşim kurabilecekleri, işbirliği yapabilecekleri ve iletişim kurabileceği açık alanlar ile karakterize edilir.

Bu konular üzerindeki çalışmalar bizlere açık alan olan ofislerin en çok gürültünün bulunduğu çalışma alanları olduğunu ve üretkenliği azaltabildiğini kolay bir şekilde göstermektedirler.

Ses yoğunluğu çok gürültülü ofislerde çalışanların fizyolojik sıkıntıları sıkça karşılaşılan durumdur. Yüksek tansiyona, kazalara ve çalışmalarda düşüşlere olanak sağlamaktadır. İşyerleri ve ofisler için ses yalıtım ve izolasyonu, çalışanların rahat bir şekilde çalışmalarını sağlamak amacıyla en kolay ve etkili yoldur. Desibel Akustik (Akustik Sünger İzmir) firması olarak, ofis ve işyerlerinin ses izolasyonunu, kalitesi yüksek malzemeler ve işinde uzman olan çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Sohbete Başla
???? Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?