Adalet Mah. Manas Bulvarı No:12/2 Bayraklı-İZMİR +90 232 332 3123 Pzts-Cmts: 09.00/18.30

Reji Odası Yalıtımı - İzmir Akustik Sünger

    Şu anda buradasınız
  • Anasayfa
  • Reji Odası Yalıtımı

Reji odası yalıtımı; Televizyon ve müzik stüdyolarının kullandıkları reji odaları için meydana getirilen çalışmaları içine kapsamaktadır.

Reji odalarının çalışma ortamı, izleyici ve dinleyicilere kaliteli sonuç yansıtabilmek adına ses seviyesi rahatsız etmeyecek bir düzeye getirilmektedir. Ülkemizdeki büyük stüdyolarda ışık, reji ve kamera test, hatta fotoğraf kayıtları arasında odalar bulunuyor. Bu tür odalarda ses izolasyonları tarafımızdan yapılmaktadır.

Televizyon kayıt düzenleme ses yalıtımı

Reji odalarında stüdyo içerisinde bulunan kameralar için monitörler kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra banttan okunacak her görüntü için ayrı bir monitör, dışarıdan meydana getirilen rabıtaları görmek için birer ekran, alt yazıları aletin ekrana ve çıkışını izlemek için ekran ve yayını izlemek için de TV monitörü bulunmaktadır.

Ekran sayısı fazladır ve bir kumanda odası olarak önemli bir alan olarak kullanılmaktadır. Reji odalarının önemi çok büyüktür, bu odalarda ses izolasyonu yaptırılması çalışanlar için çok önemlidir. Odadaki sorunun düzeyine göre uygulamalar uzman ekibimizce yerinde incelenir ve gerekli olan bütün uygulamalar firmamız tarafından dilediğiniz gibi yapılır.

Sohbete Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?